Залиште свій номер телефону – ми зателефонуємо Вам!

Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Корзина 0

Пожежний робот "COLOSSUS" допоміг врятувати Нотр-Дам

Протипожежна служба Парижа ледве врятувала будівлю від повного руйнування. Завдячуючи зокрема допомозі цього робота.

Пожежний робот COLOSSUS допомагав гасити вогонь у Соборі Паризької Богоматері

Величезні клуби диму над Парижем: 15 квітня о 18:50 у 850-річному соборі Нотр-Дам почалася масштабна пожежа, унаслідок якої стався обвал шпилю та даху споруди. Пожежу вдалося загасити лише наступного дня вранці. Увесь світ з жахом спостерігав, як горів Нотр-Дам-де-Парі.

Невпинні зусилля 400 пожежних і робота-героя "COLOSSUS", який допомагав гасити пожежу, запобігли повному руйнуванню собору.

Для людей виконання такої роботи було б небезпечним для життя

На відео можна побачити, як робот проводив протипожежні роботи в центрі будівлі — у важкодоступних і небезпечних для життя людей місцях. Усередині палаючого собору роботом управляли за допомогою пульта дистанційного керування (дистанція до 300 м).

Потужний мотор усередині машини допомагає долати перешкоди й навіть підійматися сходами. Водночас наш "металевий герой" може тягти за собою заповнений водою рукав на відстань до 200 метрів - інакше для цього треба було б докласти зусиль п'ятнадцятьом пожежникам.

За допомогою камери Colossus може передавати інформацію про поточну обстановку

Завдяки обертовому стволу робот може направляти струмінь води прямо у вогнище загоряння. Крім того, на корпусі встановлені камери й різноманітні датчики. Зібрана інформація допомагає рятувальникам прояснити ситуацію в осередку пожежі - чи безпечні умови для людей.
450-кілограмовий Colossus був розроблений французькою компанією Shark Robotics не тільки для пожежогасіння, а й для порятунку людей.

У загальному підсумку, завдяки героїчним зусиллям пожежників і робототехніці, яка була ними залучена, собор устояв і була врятована значна частина внутрішніх елементів.

 

Ми на зв'язку

 
(068) 642 09 69 (Viber)
 
(099) 022 98 46
 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, буд. 30

Ми в Facebook

 
Premium Joomla Templates