Залиште свій номер телефону – ми зателефонуємо Вам!

Ваше ім'я
Ваш номер телефону
Корзина 0

Гарантійні умови

Термін гарантії на продукцію встановлюється згідно гарантійних умов виробника.
Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника та / або документ, що підтверджує факт придбання виробу. Перевірка комплектності та відсутності дефектів у виробі здійснюється під час передачі товару покупцеві.
Комплектність виробу визначається описом, керівництвом по експлуатації.

Відповідно до «Закону про захист прав споживачів» покупці нашого магазину мають право обміняти або повернути куплений у нас товар протягом 14 днів після покупки. Будь ласка, зверніть увагу – обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання.
Також має бути збережено: повна комплектність товару; цілісність і всі компоненти упаковки; пломби (ярлики); заводське маркування. Якщо товар несправний, обмін або повернення здійснюється тільки за умови дотримання правил експлуатації.

Обмін або повернення товару здійснюється в пункті видачі (магазин "Захист") за адресою: м Харків, площа Героїв Небесної Сотні, 30 з понеділка по п'ятницю (09-00 до 17-00). Для повернення грошей споживач повинен мати з собою паспорт (або посвідчення водія) і документ, що підтверджує факт покупки.
Виплата можлива в день повернення товару або, у разі відсутності грошей у касі, протягом 7 днів.

Ми на зв'язку

 
(068) 642 09 69 (Viber)
 
(099) 022 98 46
 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, буд. 30

Ми в Facebook

 
Premium Joomla Templates